El proper dissabte 24 de novembre de 10 a 12,30 hores hi haurà les segones inscripcions

Les places disponibles per a cada activitat son les següents, aquesta informació és la mateixa que teniu a la porta de Compex

PROGRAMA D’ACTIVITATS

DILLUNS  MATÍ

INICI FI LLOC CODI ACTIVITAT MONITOR Places Disponibles
9:00 12:00 CAN PAHISSA 49 CAMINADES JOAN MALLOFRÈ CIOLENO 10
10:00 13:00 SALA D’ART 160 PINTURA A L’OLI GLÒRIA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ 2
10:00 12:00 SALA XISPA 151 PORCELLANA RUSSA PILAR SASTRE PASTO 2
10:30 12:30 SALA DE JOCS 58 DIBUIX  DEL  NATURAL JAUME FREIRE LÓPEZ 4
12:00 13:00 SALA DE BALLS 2 88 COUNTRY INICI JOSEP M AMATLLER BOTIFOLL 14

DILLUNS  TARDA

17:00 19:00 SALA XISPA 129 CANASTA CONCEPCIÓN LÓPEZ ROJAS 4
17:30 18:30 SALA DE BALLS 2 32  SEVILLANES MITJÀ LORENZO DE LAMO MENDIETA 21
18:30 19:30 SALA DE BALLS 1 105 COUNTRY AVANÇAT ALBERT MONTSERRAT BLAT 13
DIMARTS  MATÍ
10:00 12:00 SALA XISPA 109 ELECTRICITAT JOSEP M CASES GRACÍA 4
10:00 13:00 SALA DE BALLS 1 154 PINTURA AQUAREL-LA I OLI DOLORS SETÓ CORNADO 3
10:00 13:00 SALA OCUPES 55 REIKI  TERCER NIVELL JOAN ALCALÀ NIETO 11

DIMARTS  TARDA

16:00 18:00 SALA OCUPES 157 DIBUIX ARTÍSTIC I PINTURA GLÒRIA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ 2
17:00 18:00 SALA D’IDIOMES 121 CATALÀ MITJÀ MANEL FORT GARGALLO 5
17:00 19:30 SALA D’ART 152 INNOVACIÒ MANUALITATS RAÜL CEDÓ SOLÈ 3
18:00 19:30 SALA DE BALLS 2 87 DANSES MITJÀ JOAQUIN BAU ALEGRIA 3
18:00 20:00 SALA DE FUSTA 86 SARDANES JOAN SASTRE PASTO 10
18:00 20:00 SALA XISPA 146 BIJUTERIA NESP. MITJÀ MANUALI MARTA PENELA FERNÁNDEZ 5

DIMECRES  MATÍ

9:30 10:30 SALA DE BALLS 1 82 COUNTRY MITJÀ ALBERT MONTSERRAT BLAT 4
9:30 11:00 CC. LA GELTRÚ 59 ESPAI DE RELAXACIÓ JOAN ALCALÀ NIETO 4
10:00 11:00 SALA DE BALLS 2 71 GUITARRA INICI JUAN JIMÉNEZ LINARES 6
10:00 11:00 SALA OCUPES 54 REIKI  PRIMER  GRAU CONCHITA DE LAMO GARCÍA 6
10:00 12:00 SALA XISPA 165 DIBUIX JOSEFINA SALA BRUNET 8
11:00 12:00 SALA OCUPES 53 REIKI  SEGON  GRAU ROSA M VIVES SARDÀ 2
11:00 12:O0 SALA D’IDIOMES 169 ITALIÀ INICI VINCENZO TARTAGLIONE 13

DIMECRES  TARDA

17:00 18:30 SALA DE BALLS 1 79 COUNTRY AVANÇAT M CLARA PLAZA MEJÍAS 6
17:00 20:00 SALA DE JOCS 135 BOTIFARRA AVANÇAT JOSEP M AMATLLER BOTIFOLL 8

DIJOUS  MATÍ

8:00 13:00 CC. SANT JOAN 50  CAMINADES 15 Km IGNASI QUINTAS SOLER 10
10:00 11:00 PAVELLÓ CASERNES 44 GIMNÀSTICA RÍTMICA M ANGUSTIAS PÉREZ MORALES 5
10:00 11:00 SALA DE BALLS 1 29 SEVILLANES INICI LORENZO DE LAMO MENDIETA 7
10:00 12:00 SALA XISPA 23 DIBUIX, PINTURA I COLLAGE ROSA ALTÈS ROMAGOSA 2
10:00 12:00 SALA OCUPES 155 DIBUIX ARTÍSTIC I PINTURA GLÒRIA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ 2
11:00 12:00 SALA DE BALLS 1 80  SEVILLANES AVANÇAT LORENZO DE LAMO MENDIETA 15
11:30 12:30 SALA DE BALLS 2 93 SEVILLANES INICI M DOLORS MARTÍNEZ BASCUÑANA 6

DIJOUS  TARDA

16:00 17:00 SALA DE MÚSICA 65 CASTANYOLES INICI CARMEN LÓPEZ ESCRIHUELA 3
17:00 18:00 SALA DE BALLS 2 24 COUNTRY MITJÀ JOSEP M AMATLLER BOTIFOLL 8
17:00 18:00 SALA DE BALLS 1 69 COUNTRY MITJÀ M CLARA PLAZA MEJÍAS 4
17:00 18:30 SALA D’IDIOMES 108 ITALIÀ INICI JULI MINELLA MANGIAROTTI 4
18:00 19:00 SALA DE BALLS 2 107 COUNTRY MITJÀ SÍLVIA FONT ALEMANY 10

DIVENDRES  MATÍ

9:30 10:30 SALA DE BALLS 1 21 BALL DE SALÓ EN LÍNIA MITJÀ MARIBEL NOLLA MATEO 18
11:00 13:00 SALA DE JOCS 45 MUS – JOC DE CARTES M TERESA MORENO CERÓN 6

DIVENDRES  TARDA

16:00 17:30 SALA D’IDIOMES 163 LLENGUA DE SIGNES ANA MARÍN MUREZ 14
16:00 19:00 SALA XISPA 149  MODISTA MARIA FERRON AVILA 10
17:00 19:30 SALA DE LABORS 77 FOFUTXES RAÜL CEDÓ SOLÈ 4
17:00 20:00 CC. LA COLLADA 64 PLAY BACK M JESÚS DEL FRESNO MARTÍNEZ 4
Segones Inscripcions